H2o stačí přidat vodu

H2o

O H2o

Fotka ze seriálu - H2O: Stačí přidat vodu

H2O: Stačí přidat vodu (originální název H20: Just Add Water) je australský televizní seriál pro děti a teenagery, natočený u Sea World v Austrálii a dalších místech Gold Coastu. Poprvé se vysílal na austraské televizi Network Ten a později na Disney kanálu v austrálii. V současné době se vysílá na mnoha televizních kanálech po celém světě. Děj se točí kolem tří mladých dívek Rikki, Emmy a Cleo, které čelí každodenním problémům s dospíváním. Jednoho dne zjistí, že po dotyku s vodou jim narostou ploutve - stanou se z nich mořské panny a každá z dívek má nějaké nadpřirozené schopnosti.

H2O: Stačí přidat vodu byl v roce 2007 nominován na Logie Award pro "Nejlepší dětský pořad", dále byl v roce 2007 na Nickelodeon UK Kids Choice Award nominován pro "Nejlepší TV Show". V roce 2008 seriál H2O: Stačí přidat vodu vyhrál "Nejlepší televizní drama" na Nickelodeon UK Kids Choice Award.

Fotka ze seriálu - H2O: Stačí přidat vodu

Původně byly natočeny pouze dvě série s 52 epizodami, ale vzhledem k popularitě H2O: Stačí přidat vodu se začala koncem roku 2008 točit další série a bude vysílána začátkem roku 2009. Producent seriálu Jonathan M. Shiff řekl: "seriál má obrovský potenciál v třetí sérii o normálních dívkách se superschopnostmi".

Emma Gilbert

Emma Gilbert - H2O: Stačí přidat vodu

Emma poprvé u sebe objeví svoje speciální schopnosti během koupání na pláži. Umí zmrazit jakýkoli předmět, který obsahuje vodu. Dokáže přivolat hurikán nebo bouři. Zamiluje se do chlapce jménem Ash, který býval jezdeckým instruktorem a nyní vede kavárnu Juicenet.


Cleo Sertori

Cleo Sertori - H2O: Stačí přidat vodu

Cleo poprvé zjistí, že je mořská pana během koupání. Dokáže přeměnit vodu do růžných tvarů, navíc umí ovládat vítr.


Rikki Chadwick

Rikki Chadwick - H2O: Stačí přidat vodu

V první sérii je Rikki ve městě nová, že stačí přidat vodu se dozví, když se namočí v parku. Je schopná nechat vařit vodu, umí vyvolat požár nebo ovládat blesky.